clenstvi_casweb.jpg

Rád navštěvuji saunové ceremoniály a soutěže v nich. V minulosti jsem aktivně pomáhal při zajištění mezinárodního festivalu zážitkového saunování SAUNAFEST v Dříteči. Přestože jsem absoloval i školení, saunování miluji, ale zatím stále jako účastník zážitků, nikoliv saunér. Třeba ale dojde i na to :-)

Praha - v květnu 2020 se stal Roman Málek se členem České asociace saunérů.

Jedná se o sdružení všech přátel sauny a zdravého saunování, odborníků v oblasti wellness a saun, dodavatelů a aktivních saunérů. Šíří osvětu správného saunování, přinášíme rozvoj zážitkového saunování, zlepšujeme kvalitu služeb v našich wellness centrech a saunových světech. Prezentuje české saunové umění v zahraničí. Spolupracuje s médii, organizujeme soutěže, konzultujeme nové projekty a pomáháme členům růst. Vytváří prostor pro setkávání, spolupráci a komunikaci. Členství v ČAS je pro saunové nadšence, profesionální saunéry, dodavatele i provozovatele saun a saunových center. Více o sdružení na www.sauneri.cz 

Praha - v dubnu 2019 jsem absoloval dvoudenní školení zážitkového saunování a saunových ceremoniálů.

Dříteč u Pardubic - spoluorganizoval jsem v roce 2013 a 2014 festival zážitkového saunová.

 

saunovani00.jpg
saunovani

Rád kromě saunování se věnuji i osvětě a návštěvě resortůMistrovství v saunových ceremoniálech v Rakousku (na snímku s českým týmem Saunafestu)

 

saunovani00

V Saunii v Praze s youtuberem a provozovatelem

saunovani00

CEDRUS SPA u Kunětické hory při Saunafestu

saunovani00

saunovani00

 

Na návštěvě v německé SATAMě

 

saunovani00

saunovani00

Před Saunaspotem Dvorce v Praze